פרויקטים

Basic Ambulance israeli

אמבולנס ליישוב אשכולות

בתקופה האחרונה חווינו ביישובנו אשכולות, בכבישים וביישובים הסמוכים מספר מקרים קשים ביניהם החייאות, תאונות דרכים קשות ואירועי חירום נוספים. חיכינו עם המטופל דקות ארוכות לאמבולנס, לציוד מתקדם וליכולת פינוי לבית החולים.

לכן החלטנו- התושבים והצוות הרפואי המתנדב ביישוב- לגייס תרומות כדי שנוכל להציל חיים.

אז במה תוכלו לעזור לנו?

כל תרומה, קטנה כגדולה, תיקח אותנו צעד אחד קדימה לרכישת אמבולנס, מוניטור וציוד החייאה וטיפול מתקדם כדי להציל עוד סבתא, סבא, אבא, אמא, בן או בת של מישהו, אולי אפילו מישהו שאתם מכירים.

כך נוכל לתת מענה מידי, להציל יותר חיים ולקצר את זמן ההגעה של האמבולנס.

פרטים נוספים ותרומה »
חוות סוסים טיפולית

חוות סוסים טיפולית

זה התחיל עם עשהאל שאבו שנפצע קשה בפיגוע באיתמר, בועז אביו של עשאל פגש את אריה וסיפר לו שעשהאל אינו מדבר מאז האירוע ואריה הביא אותו למדריך לרכיבה טיפולית (שיטה לא מוכרת בישראל בשנת 2003) והילד בן ה9 מיד התחיל לספר לסוס מה קרה בבית, בראותנו את העוצמה שיש ברכיבה הטיפולית התחלנו לתמוך בעשרות נפגעי טרור, לפני כמה שנים חלמנו להקים חווה של הארגון כדי לתת למקסימום ילדים את המתנה של חזרה לחיים, לפני שנתיים בירכנו על המוגמר בהקמת החווה שלנו בקיבוץ אורים.

פרטים נוספים ותרומה »
הקמת חפק חירום

הקמת חפ"ק חירום

לאור המקרים בהם אנו נאלצים להפעיל כוחות באירוע מתמשך כגון שריפות, חיפוש נעדר וכו’ הקמנו את החפ”ק הנייד שלנו שיכול לשמש כחדר בקרה על פעילות הצוותים בשטח תוך שיתוף פעולה עם שאר גורמי החירום באירוע, החפ”ק כבר שימש בעוטף עזה במהלך המלחמה.

פרטים נוספים ותרומה »

פרויקטים שאנחנו עובדים עליהם

אלו הפרויקטים שאנו עובדים עליהם בארגון 'הצלה ללא גבולות'. תוכלו לקרוא עליהם בהרחבה וגם לעזור לנו להמשיך עם העשייה ע"י תרומה נדיבה מצדכם.